spinservis.cz / Kancelářské přístroje / Modely s ukončeným prodejem

Modely s ukončeným prodejem

Xerox WorkCentre 7120 / 7125

1289-

Posláním špičkové multifunkce Xerox WorkCentre 7120 je poskytnout opravdovou strategickou výhodu barevných dokumentů naprosto každé firmě, každému podnikateli, jednotlivci.

Phaser 3140

1261-

Kompaktní a výkonná tiskárna Xerox Phaser 3140 poskytuje všestranný tisk za dostupnou cenu přímo na vašem pracovním stole. V prodeji ve třech barevných variantách: šedomodrá, šedooranžová, černostříbrná.

WorkCentre 7525 / 7530 / 7535 / 7545 / 7556

Nová řady barevných multifunkcí Xerox WorkCentre 75xx uspokojí požadavky široké škály uživatelů, od menších až po velké pracovní skupiny, od jednoduchých kancelářských aplikací až po profesionální tiskové a kopírovací služby.

Phaser 6125

1290-

Phaser 6125 umožňuje firmám tisknout barevné dokumenty v profesionální kvalitě, přičemž neohrozí svůj rozpočet. Je určena pro zákazníky uvažující o přechodu od inkoustové technologie nebo pro uživatele černobílých laserových tiskáren s potřebou barevného tisku. Velmi tichý provoz umožňuje umístit tiskárnu velmi blízko pracoviště uživatele.

Phaser 3435

Tiskárna Phaser 3435 nabízí rychlý standardně oboustranný tisk a vestavěné síťové rozhraní jak pro jednotlivé uživatele, tak i pro malé pracovní skupiny, které tisknou až 3000 stran/měsíčně.

Xerox ColorQube 9201/9202/9203

Konec éry černobílých dokumentů! Společnost Xerox uvádí na trh vysokorychlostní multifunkční zařízení s technologií tuhého inkoustu. Řada Xerox ColorQube™ 9200 se vyznačuje průlomově nízkými náklady na tisk a ekologickým provozem, aniž by se snížila kvalita zobrazení nebo výkonnost. Celkové náklady na barevný tisk jsou až o 62 procent nižší než u barevných laserových tiskáren, současně nová zařízení omezují díky bezkazetové technologii (Cartridge Free) dopad kancelářského tisku na životní prostředí. S unikátním systémem účtování Xerox Hybrid Color Plan zaplatíte jen za skutečně použité množství barvy ve vašich dokumentech.

Phaser 6140

Výjimečný barevný tisk pro vaše obchodní dokumenty. Abyste nezůstali nepovšimnuti, potřebujete výhody barevného tisku. Potřebujete praktickou tiskárnu s malou produkcí odpadu, která splní vaše požadavky. Seznamte se s barevnou laserovou tiskárnou Xerox Phaser 6140, vaším ideálním tiskovým řešením.

WorkCentre 74xx, 7400

Společnost Xerox uvádí novou řadu multifunkčních zařízení, které ocení zejména firmy, jež chtějí co nejvíce využít své investice do IT. Řada Xerox WorkCentre 7400 přichází s nejvyšší kvalitou barev a funkcemi, šetřícími náklady, spotřebu energie i prostory. Výjimečné vlastnosti tohoto modelu jsou založeny na zcela nové generaci LED osvitu v xerografickém procesu pod názvem HiQ LED. Tuto technologii vyvinula společnost Xerox (Fuji-Xerox) ve spolupráci s japonským producentem optického skla a optických prvků Nippon Electric Glass.

Phaser 6280

Dostupná barevná laserová tiskárna pro aktivní pracovní týmy. Senzační barevný tisk, který poskytne vašim dokumentům konkurenční výhodu a navíc vám nabídne spolehlivý výkon s vestavěným síťovým rozhraním, moderní technologií barev a jedinečnou kvalitou, to vše za překvapivě nízkou cenu.

Xerox 4595 C/P + FFPS

Nepřekonatelná kombinace výjimečného výkonu, snadné obsluhy a skvělé všestrannosti.  
Multifunkční systém Xerox 4595 je šitý na míru pro rušné kancelářské prostředí a malá produkční prostředí. Je dostatečně masivní a flexibilní, aby si poradil s vašimi složitými tiskovými úlohami s různými dokončovacími pracemi. Se systémem Xerox 4595 dosáhnete vždy těch nejlepších výsledků.