spinservis.cz / Kancelářské přístroje / Modely s ukončeným prodejem

Modely s ukončeným prodejem

Phaser 6360

Tiskárna Xerox Phaser 6360 je nástupcem tiskárny Phaser 6350 a v současné době je nejrychlejší barevnou laserovou tiskskárnou formátu A4 na našem trhu s rychlostí tisku 40/42 stran za minutu. Tato tiskárna je určena pro střední a velké pracovní skupiny s potřebou produktivního tisku.

WorkCentre 5020

WorkCentre 5020_B je klasickým entry-level A3 produktem s rychlostí 20 stran A4 za minutu. WorkCentre 5020_DB nabízí funkci oboustranného tisku a automatického podavače dokumentů, ovládací jazyk je v obou případech GDI. WorkCentre 5020_DN přidává oboustranný podavač dokumentů, jazyk PCL a síťovou konektivitu. Tento nejvyšší model podporuje navíc skenování do schránek (mailboxů) přístupných pře webový interface CentreWareIS.

Phaser 8560

Tiskárna s technologií tuhého inkoustu Xerox Phaser 8560 je nástupcem tiskárny Phaser 8550. Technologie tuhého inkoustu splní všechny požadavky a očekávání, které lidé mohou mít. Excelentní metoda vytvoření obrazu, jednoduchost a snadné použití jsou zde narozdíl od ostatních tiskáren naprosto prokazatelné. Navíc nabízí vynikající tiskovou kvalitu na široké spektrum médií včetně kartonů, obálek, fólií, recyklovaných papírů a volitelných formátů.

Phaser 6180MFP

1205-tip-redakce-pc-revue

Konečně je tu zařízení, které je dostupné, snadno ovladatelné, v provozu ekonomické a přitom dokáže vše, co potřebujete pro rozvoj svého podnikání.
Phaser 6180 MFP je schopen uspokojit požadavky jak malých kanceláří, tak i středně velkých pracovních skupin. Konstrukčně vychází z úspěšné laserové barevné tiskárny Xerox Phaser 6180. Přináší vám vlastnosti, které byste očekávali od mnohem větších a dražších zařízení.

WorkCentre 57xx

Výkonné černobílé multifunkce řady WorkCentre 5700 vynikají mimořádným výkonem, spolehlivostí a uživatelskou přívětivostí. Nově je k dispozici barevné skenování u všech výkonových kategorií od 35 do 90 stran za minutu. Díky technologii uživetelsky vyměnitelných dílů SmartKits jsou případné prostoje redukovány na minimum. Nový barevný dotykový ovládací panel s vysokým rozlišením ještě více usnadňuje ovládání. Inteligentní technologie EarthSmart zabudovaná v tiskových ovladačích šetří váš čas, vaše peníze i životní prostředí.

Phaser 6128MFP

Phaser 6128MFP je plnohodnotná stolní barevná multifunkční tiskárna, která pomáhá uživatelům sloučit zařízení a ušetřit kancelářský prostor a náklady na energii a materiál. Nabízí skvělou kvalitu barevného tisku, má standardní síťové vybavení pro sdílení v malých skupinách uživatelů a umožňuje snadnou instalaci a správu pro koncové uživatele bez místní podpory IT. Je to ideální zařízení pro virtuální kanceláře, malé a velké kanceláře i pro malé pracovní týmy (do pěti uživatelů).

Phaser 7760

Tiskárna Xerox Phaser 7760 je barevná laserová tiskárna formátu SRA3 nabízející vysokou kvalitu tisku a věrnou reprodukci barev. Vlastnosti které jsou jinde dodávané volitelně jsou u tohoto zařízení standardem – síťové připojení, duplexní jednotka, originál Adobe® Postscript® 3™, účtování úloh a kalibrace barev. Možnost tisku na média gramáže až 255 g/m2 a 800 MHz procesor řadí tuto tiskárnu na přední místo ve své kategorii profesionálního tisku.

Phaser 6121MFP

Navržena tak, aby zjednodušila práci v kanceláři. Tiskárna Phaser 6121MFP s úsporným designem představuje vysoce produktivní, uživatelsky přívětivé zařízení, které v sobě integruje funkce barevného tisku, skenování, kopírování a faxování. Zjistíte, že je ideální pro zvládnutí vašich potřeb ohledně zpracování kancelářských dokumentů.

PC produkty Xerox

PC produkty

Jedinečná řada PC produktů od designového miniboxu přes desktopy až po výkonné notebooky.