spinservis.cz / Kancelářské přístroje / Modely s ukončeným prodejem

Modely s ukončeným prodejem

Documate 510

XEROX Documate 510 - dokumentový skener A4, 42 Bit, 600x1200dpi, 10 str/min, USB 2.0, ADF na 50 listů

Phaser 8860MFP

Architektura tuhého inkoustu optimalizovaná pro barevný tisk a rychlý kontroller vám poskytují nejdůležitější výhody pro typický kancelářský barevný tisk: rychlý výstup první stránky. A to již za pět sekund. Pokud potřebujete velké objemy tisku nebo další možnosti, které přináší výkon multifunkčního zařízení, jsou tyto kancelářské produkty navrženy tak, aby maximálně usnadnily chod každé kanceláře. 
Při porovnání nákladů na zařízení a inkoust, je tisk na tiskárně Phaser 8860 několikanásobně levnější než na srovnatelné laserové tiskárně od jiných výrobců.

Phaser 3300MFP

Phaser 3300MFP je malé, cenově dostupné černobílé multifunkční zařízení s rozsáhlými funkcemi tisku, kopírování, skenování a faxem. Rychlost tisku 30 str./min, vestavěné síťové rozhraní, oboustranný tisk a navíc výkonné funkce skenování. 
Phaser 3300MFP představuje nepřekonatelnou nabídku pro malé a středně velké společnosti. Úsporné funkce představuje například automatický oboustranný tisk, režim úspory elektrické energie a režim úspory toneru.