Barevná

DocuColor 242/252/260

Logo Xerox Bike

Tiskárna XEROX DocuColor 242 je úspěšným pokračovatelem tiskáren DC240 s rychlostí 40 str/min barevně a 55 str/min černobíle. DocuColor 252 je úspěšným pokračovatelem tiskáren DC250 s rychlostí 50 str/min barevně, 65 str/min černobíle. DocuColor 260 je úspěšným pokračovatelem tiskáren DC240 a DC250 s rychlostí 60 str/min barevně, 75 str/min černobíle, vysokou měsíční produktivitou, mimořádnou kvalitou tisku a výběrem externích
kontrolerů zasahuje oblast jak malonákladového tisku, tak zejména oblast barevného produkčního tisku.

Phaser 6110MFP

Díky vysoké rychlosti černobílého tisku a kopírování 16 stran za minutu černobíle a 4 strany za minutu barevně je tento stroj ideální pro aplikace požadující rychlý černobílý tisk a doplňkově možnost barevného tisku a kopírování. Kopírování nabízí obvyklé digitální funkce a manuální oboustranný tisk.

Phaser 6180MFP

Phaser 6180 MFP je schopen uspokojit požadavky jak malých kanceláří, tak i středně velkých pracovních skupin. Konstrukčně vychází z úspěšné laserové barevné tiskárny Xerox Phaser 6180. Přináší vám vlastnosti, které byste očekávali od mnohem větších a dražších zařízení.

WorkCentre 73xx

Stroje WorkCentre řady 73xx jsou digitální barevná zařízení formátu A3 (SRA3). Zařízení pracují na bázi jednoprůchodové laserové xerografie s přenosovým pásem IBT a polymerními tonery EA-HG nové generace. Tato technologie se vyznačuje vysokou produktivitou, spolehlivostí, stabilitou a kvalitou výstupu.

WorkCentre 7545/7556

Nové barevné multifunkce Xerox WorkCentre 7545 a WorkCentre 7556 uspokojí požadavky větších pracovních skupin i tiskových a kopírovacích center. Osvědčená HiQ LED technologie osvitu spolu s inovovaným fixačním modulem a tonerem LowMelt EA zaručí mimořádnou kvalitu a rychlost tisku.
S volitelným externím tiskovým řadičem EFI Fiery získají poskytovatelé tiskových služeb výkonný stroj vyznačující se širokým rozsahem potisknutelných médií, stabilitou a kvalitou tisku a velmi profitabilním provozem.

WorkCentre 76xx

Stroje WorkCentre řady 76xx jsou vysoce výkonná multifunkční digitální barevná zařízení formátu A3 (SRA3). Zařízení pracují na bázi jednoprůchodové laserové xerografie s přenosovým pásem IBT a polymerními tonery EA-HG. Tato technologie se vyznačuje vysokou produktivitou, spolehlivostí, stabilitou a kvalitou výstupu.