Documate 252

Documate 252

XEROX Documate 252 - dokumentový skener A4, 48 Bit, 600x1200dpi, 50 str/min, USB 2.0, Duplex, ADF na 50 listů

Specifikace


Optické rozlišení: 600 x 1200dpi
Barevná hloubka (colour): 48-bit
Barevná hloubka (greyscale): 16-bit
Snímací technologie: CCD
Komunikační rozhraní: USB 2.0
ADF: 50 listů
Rychlost scan: 50str./min. (200 dpi čb)
Driver: Skener driver ( Twain, ISIS driver)
Software: PaperPort DeLuxe 9.0, ScanSoft Omnipage 12, ArcSoft PhotoImpression 4.0, Pixel Translations QuickScan 3.0, Kofas VRS 2.1
Kompatibilita: Win 98, 2000, ME, XP
Objednací číslo: 003R98542
Výhody

 

  • Duplexní skenování přímo do pdf souborů
  • Skenování rychlostí 25 ppm
  • Duplexní skenování rychlostí 50 imp
  • Tlačítka One Touch eliminují práci při skenování na max. 12 kroků
  • Vynikající skenovací kvalita dosažená pomocí Kofax VRS
  • USB 2.0
  • Možnost skenovat plochy o velikosti pouze 13” x 5”

 

Popis

 

Poslední a nejnovější v produktové řadě dokumentových skenerů XEROX je Documate 252. Skener je je jediným, který má duplexní skenování. Rychlost skenování 25 stran za minutu jednostranně tzn. při využití duplexu až 50 stran za minutu (200 dpi čb). Přímé skenování PDF a možnost jejich sdílení na síti. Tlačítka pro jednostranné nebo oboustranné skenování.

 

PaperPort 9.0 DeLuxe - ideální software a funguje je management skenování – uživatelé si jednoduchou cestou skenovaný dokument upravují dle svých potřeb. Podporuje nejrůznější formáty s možností bežného PDF formátu.

 

ScanSoft Omnipage 12 (software pro rozpoznávání textu) - OCR program, kde uživatel rychle přemění papíry-digitální dokumenty ( faktury, dopisy, obrázky, letáky apod) do editovatelného textového editoru. Podpora češtiny je samozřejmostí.

 

ArcSoft PhotoImpression 4.0 - editování, úpravy obrázků, fotek, tvorba pohlednic, vizitek – jednoduché a rychlé.

 

Pixel Translations QuickScan 3.0 - Jedná se o skenovací aplikaci, která podporuje více než 300 různých druhů skenerů a poskytuje uživateli možnost vytvářet náhledy skenovaných předloh, jejich následný tisk, umožňuje vytvářet anotace jednotlivých naskenovaných dokumentů, indexování a v neposlední řadě ukládání a export neskenovaných předloh do adresářů.

 

Kofax VRS 2.1 VRS (VirtualReScan) - od firmy Kofax je elektronickým "hlídačem" skenovaných obrazů. Stejnou rychlostí, jakou vzniká obrázek ve skeneru, probíhá i multibodová inspekce každého dokumentu pomocí programu VRS. VRS průběžně kontroluje a nastavuje správné vyrovnání, jas, kontrast a čirost zobrazení. VRS okamžitě opraví většinu nesrovnalostí tak, aby se do aplikace dostala ta nejlepší a nejčitelnější zobrazení. Hlavní předností VRS je snadná obsluha skeneru. Většina operací je automatizována, čímž se zrychlí skenovací proces, snižují se nároky na školení obsluhy skeneru a zmenšuje se pravděpodobnost lidské chyby. Software je navržen takovým způsobem, že obsluha skeneru pouze připravuje papírové předlohy a vizuálně kontroluje výsledek skenování. Tento software je velmi vhodný při skenování velkého počtu odlišných předloh nebo pro pracoviště s méně vyškolenou obsluhou (typickým příkladem jsou pracoviště podatelen). V takových případech se minimalizuje potřeba změny nastavení skeneru a výsledkem je vždy optimálně naskenovaný dokument.

Více informací o tomto stroji

Chcete se nás na něco zeptat? Chcete tuto položku koupit nebo získat více informací? Napište nám jednoduše pomocí tohoto formuláře. Tip: nezapomeňte na sebe uvést kontakt abychom se s Vámi mohli v případě potřeby spojit!

Vaše jméno/firma

E-mail nebo telefon

Váš dotaz

Ochrana proti spamu