Barevná A4

WorkCentre 6015

Zbrusu nová konstrukce barevných tiskáren tiskáren s Hi-Q LED technologií.
Nabízíme menší, lehčí, tišší stroje bez vyměnitelných dílů - pouze doplňování tonerů.
Naše nejmenší barevné tiskárny jsou výkonnými produkty vhodnými do kancelářského prostředí, které splní požadavky vašeho pracovního týmu na zpracování dokumentů.

WorkCentre 6400

Rozpoutejte produktivitu ve vaší kanceláři. Shromáždili jsme všechny důležité funkce z velkých multifunkčních zařízení a vměstnali je do tohoto ultra-výkonného zařízení formátu A4. Je kombinací tiskárny, skeneru, faxu a kopírky a také obsahuje chytré nástroje pro správu pro zjednodušení prací v rušných kancelářích s požadavky na velkoobjemový barevný tisk.

WorkCentre 6505

Vytížené pracovní týmy potřebují kvalitní barevné zařízení, které jedinečným způsobem skloubí vynikající kvalitu tisku, bezkonkurenční jednoduchost a stoprocentní spolehlivost.

WorkCentre 6605

Zlepšování image vaší společnosti je nedocenitelné. Díky funkcemi nabité barevné multifunkční tiskárně WorkCentre 6605 mohou moderní vytížené pracovní skupiny jednoduše produkovat důležité tiskoviny, které budou vynikat kvalitním barevným tiskem.

ColorQube 8900

Barevná multifunkční tiskárna ColorQube 8900 s technologií tuhého inkoustu SolidInk umožňuje díky unikátnímu tříúrovňovému účtování skutečnou úsporu nákladů. Disponuje funkcemi, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí a poskytuje výjimečnou kvalitu barevného tisku. Tato multifunkční tiskárna může být rozšířena ze stolního na podlahové zařízení se zvýšenou kapacitou médií a možností dokončovacího zpracování. Zajímavostí je standardní výbava integrovanou sešívačkou.