Černobílá A4

WorkCentre 3045MFP

NOVINKA - Zbrusu nová konstrukce multifunkčních tiskáren s Hi-Q LED technologií disponujících vysokou kvalitou tisku a až o 40 % nižší spotřebou energie.
Nabízíme menší, lehčí, tišší stroje bez vyměnitelných dílů - pouze doplňování tonerů.

WorkCentre 3210/3220MFP

Chytrá volba pro malé společnosti, které potřebují kompaktní černobílé multifunkční zařízení, které dokáže tisknout, kopírovat, faxovat a skenovat a také podporuje základní barevné digitální workflow (skenování/fax v PC). Přináší reálné výhody a uživatelsky příjemný design u srovnatelných zařízení.

WorkCentre 3315/3325

Spousta funkcí, minimum potřebného prostoru. Multifunkční tiskárna WorkCentre 3315/3325 přináší špičkový výkon tisku a skvělé nástroje pro produktivitu tak, aby vaše každodenní práce v kanceláři byla ještě efektivnější.

WorkCentre 3550MFP

Zařízení WorkCentre 3550 vám pomůže optimalizovat produktivitu díky vysokorychlostnímu kopírování, funkcím tisku a faxování a funkcím skenování, které zjednodušují vaše pracovní postupy.

Phaser 3635MFP

Xerox Phaser 3635MFP nabízí pokročilé multifunkční možnosti pro pracovní skupiny, které vyžadují stolní zařízení s nejmodernějšími technologiemi skenování, prací v síti, zabezpečením a špičkovým ovládacím panelem s barevnou dotykovou obrazovkou.

WorkCentre 4250/4260MFP

Zvyšte produktivitu vaší kanceláře pomocí zařízení Xerox WorkCentre 4250/4260.
Spojuje v sobě funkce kopírování, tisku, barevného skenování a faxování světové třídy s výjimečnou spolehlivostí a jednoduchou obsluhou. Je ideální pro rušné kanceláře, které potřebují širokou škálu funkcí v zařízení podporujícím formát A4 s vysokou kvalitou.