spinservis.cz / O firmě / Tiskové zprávy / Xerox v kvadrantu lídrů řízených tiskových služeb

Xerox v kvadrantu lídrů řízených tiskových služeb

13.10.2008

 

Praha, 13. října 2008 - Společnost Xerox byla zařazena do kvadrantu „lídrů“ ve zprávě „Magic Quadrant for Managed Print Services Worldwide” vydané společností Gartner.

Magic Quadrant je výzkumný nástroj vyvinutý společností Gartner, která jím vyhodnocuje společnosti na základě úplnosti jejich vize a schopnosti zrealizovat ji.

Gartner zařadil poskytovatele řízených tiskových služeb (Managed Print Services – MPS), kteří naplňují potřeby zákazníků v oblasti kancelářského tisku, včetně vybavení, spotřebního materiálu, služeb a celkové správy tiskového prostředí. Zpráva Magic Quadrant představuje vodítko pro klienty společnosti Gartner, kteří srovnávají dodavatele a řešení tiskových služeb.

Řešení Xerox Office Services nabízí sestavení kompletního přehledu stávajícího vybavení kopírek, tiskáren a dalšího hardwaru bez ohledu na dodavatele a následně vypracuje nastavení tiskového prostředí, které splní potřeby daného pracoviště. Mezi výsledné přínosy patří nižší tiskové náklady, jednodušší správa dokumentů a příležitosti k naplnění zásad udržitelného rozvoje.

„Věříme, že pozice Xeroxu v kvadrantu lídrů ve zprávě Magic Quadrant společnosti Gartner je důkazem našeho neúnavného zaměření na výsledky,“ řekl Stephen Cronin, prezident, Xerox Global Services. „S naším přístupem Lean Six Sigma, založeným na měřitelných výsledcích, měníme kanceláře na dobře řízená, vysoce produktivní a zabezpečená tisková pracoviště, která příznivě ovlivňují konkurenceschopnost a profitabilitu našich zákazníků.“

Kromě zařízení své značky spravuje Xerox v současnosti asi jeden milión konkurenčních zařízení v kancelářích po celém světě.


 

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po outsourcing, kterému se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).


Kontakt pro média:
Tomáš Krýsl, Xerox
tel. 227 036 111
E-mail: tomas.krysl [zavinac] xerox.com

Michaela Staňková, Fleishman-Hillard
tel. 234 669 511
E-mail: stankova [zavinac] fleishman.com