XEROX VERSALINK C8000 W

XEROX VERSALINK C8000 W

Barevná tiskárna VersaLink® C8000W se dodává se vším, co potřebujete ke zpracování tiskových úloh využívajících bílý toner: integrovaným grafickým řadičem, ovladači pro systémy Mac

a Windows a vestavěnými tabulkami barev.

Technologie použitá v barevné tiskárně VersaLink® C8000W je bílá plus azurová, purpurová a žlutá, přičemž nejprve se na média nanese bílá. Tato metoda přináší působivé výsledky při tisku na nejrůznější tmavá média. Například bílý text na tmavém médiu dá vyniknout nejvyšší kvalitě tiskového výstupu. Podobně při tisku obrázků CMYK na tmavá média s použitím bílého podkladu se barvy rozzáří v ohromující kvalitě, čímž se vám otevře celý svět nových možností tisku na materiály, které jste dosud nepoužívali.

OTEVÍRÁNÍ NOVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ

Při tisku barevných materiálů do výloh
na průhledná média bez bílého podkladu je výstup nevýrazný a špatně čitelný.
S barevnou tiskárnou VersaLink® C8000W ale můžete pod tonery CMY natisknout bílou vrstvu. Barvy tak budou vypadat úžasně a budete moci tisknout materiály určené do výloh v profesionální kvalitě, které upoutají pozornost vašich zákazníků.

Více informací o tomto stroji

Chcete se nás na něco zeptat? Chcete tuto položku koupit nebo získat více informací? Napište nám jednoduše pomocí tohoto formuláře. Tip: nezapomeňte na sebe uvést kontakt abychom se s Vámi mohli v případě potřeby spojit!

Vaše jméno/firma

E-mail nebo telefon

Váš dotaz

Ochrana proti spamu