spinservis.cz / Produkční Systémy / Produkční systémy / Černobílé archové systémy

Černobílé archové systémy

Xerox D110/125 Copier/Printer

Rychlý, flexibilní a jednoduchý! 
Multifunkční systém D110/125 Copier/Printer pomůže vaší společnosti v růstu. Použijte ji k rozšíření nabídky pro vaše zákazníky, vytvořte si zákaznickou základnu a zvyšte vaše příjmy. Přináší řadu funkcí a možností přímo do vašich rukou. Nabízí vám nové příležitosti k vytváření inovativního, komplexnějšího, rozmanitějšího a profesionálního výstupu s vyšší rychlostí, flexibilitou a většími objemy, včetně aplikací cílených na zákazníky ve specifických oborech.

Xerox D110/125 Printer

Zvládnou všechny vaše zakázky, od faktur po publikace! 
Zvyšte svůj zisk a nabídněte mnohem více kvality a možností zpracování dokumentů vašim zákazníkům pomocí tiskových systémů D110/125 Printer. Tyto tiskárny jsou ideální pro veškerý velkoobjemový tisk a nabízejí maximální rychlost a všestrannost při minimálních rozměrech. Navíc jsou vybaveny funkcemi, které potřebujete, abyste mohli proniknout do různých prostředí zakázek.

Nuvera 100/120/144 EA Production System

Kategorie produkce: STŘEDNÍ OBJEMY

Představte se v tom nejlepším světle

S produkčním systémem Xerox Nuvera® 100/120/144 EA můžete očekávat výjimečný výstup a dobrou návratnost investice u každé aplikace, kterou vytvoříte. Nabízí všechny funkce, které potřebujete pro profesionální dokončení každé úlohy: vynikající kvalitu černobílého tisku, tři vysoce efektivní rychlosti (100, 120 a 144 stran za minutu), výkon, produktivitu, modularitu a široké možnosti volitelného dokončovacího zpracování.

Nuvera 200/288 EA Perfecting Production System

Kategorie produkce: VYSOKÉ OBJEMY

Udělejte skvělý dojem

Tento snadno ovladatelný, flexibilní systém je vystavěn na silných základech výjimečné kvality tisku, rychlosti, efektivnosti a produktivity, které pomohou vaší společnosti v růstu. Spoléhá na revoluční EA toner s jemnými částečkami a vytváří tak na každé stránce dokonalé výtisky, které jsou srovnatelné s kvalitou ofsetového tisku, nebo ji dokonce překračují. Systém může díky unikátní tandemové architektuře vytisknout až 288 oboustranných výtisků (A4) za minutu. I když obsahuje dvě spolupracující tiskové jednotky, jednotky ve skutečnosti společně pracují jinak, než kdyby byly použity samostatně.

DocuTech 6155/6180 Production Publisher

Kategorie produkce: VYSOKÉ OBJEMY

DocuTech 6155/6180 Production Publisher tiskne až 180 stran za minutu. Toto zařízení dramaticky zvyšuje produktivitu práce. S rychlostí až 180 stran za minutu a schopností zpracovávat několik úkonů ve stejnou dobu simultálně DocuTech charakterizuje pouze jedno slovo - hospodárnost.

DocuPrint 155/180 Enterprise Printing System

Kategorie produkce: VYSOKÉ OBJEMY

DocuPrint 155/180 Enterprise Printing System je schopen produkovat až 180 stran za minutu, pomůže splnit vaše kritické termíny a lhůty, zatímco udržuje nízké náklady na tisk. Toto zařízení je ideální kombinací rychlosti, spolehlivosti s nejlepším programovým vybavením a dokončovacím zařízením, které dokonale splní vaše očekávání.

DocuTech 128/155/180 HighLightColor Publisher

Jedna barva navíc. Nekonečně větší možnosti

Barvy dokáží daleko víc než jen vylepšit vzhled vašich dokumentů. Mohou vám pomoci dosáhnout obchodních cílů. Přidání barev vám umožňuje navést zrak čtenáře tam, kam potřebujete nasměrovat jeho pozornost – máte tak příležitost zajistit, aby každá stránka vašeho dokumentu zapůsobila rychleji a efektivněji. Zařízení pro tisk zvýrazňující barvou DocuTech HLC znásobují příležitosti díky vysokorychlostnímu tisku černou a jednou další barvou. Výsledek? Zvýšená míra odezvy a nové zakázky.

Xerox D95 C/P + FFPS

Nepřekonatelná kombinace výjimečného výkonu, snadné obsluhy a skvělé všestrannosti.  
Multifunkční systém Xerox D95 je šitý na míru pro rušné kancelářské prostředí a malá produkční prostředí. Je dostatečně masivní a flexibilní, aby si poradil s vašimi složitými tiskovými úlohami s různými dokončovacími pracemi. Se systémem Xerox D95 dosáhnete vždy těch nejlepších výsledků.