spinservis.cz / Produkční Systémy / Produkční systémy / Černobílé archové systémy / Nuvera 200/288 EA Perfecting Production System

Nuvera 200/288 EA Perfecting Production System

Nuvera 200/288 EA Perfecting Production System

Udělejte skvělý dojem

Tento snadno ovladatelný, flexibilní systém je vystavěn na silných základech výjimečné kvality tisku, rychlosti, efektivnosti a produktivity, které pomohou vaší společnosti v růstu. Spoléhá na revoluční EA toner s jemnými částečkami a vytváří tak na každé stránce dokonalé výtisky, které jsou srovnatelné s kvalitou ofsetového tisku, nebo ji dokonce překračují. Systém může díky unikátní tandemové architektuře vytisknout až 288 oboustranných výtisků (A4) za minutu. I když obsahuje dvě spolupracující tiskové jednotky, jednotky ve skutečnosti společně pracují jinak, než kdyby byly použity samostatně.

Multimediální prezentace v ENG

Konfigurátor systému v ENG

Možnosti systému produkční tisk čb (1/1)
Zatížitelnost systému

Kategorie produkce: VYSOKÉ OBJEMY

max. měsíční objem na tiskovou jednotku 7 800 000 tiskových stran

doporučené průměrné měsíční zatížení 200 000-3 mio tiskových stran

Technologie

Souběžné ripování sestává ze sady proprietárního softwaru společnosti Xerox, který využívá více procesorů, paměti a softwarových ovládacích prvků ke zvýšení výkonu zpracování obrazu a rychlosti tisku nad obvyklé hranice.

Modulárně lze systém v budoucnu rozšiřovat na přání zákazníka - ochrana investice.

Inovativní EA toner pro vysokou kvalitu tisku na zařízení Xerox Nuvera®200/288 je klíčovým faktorem toner s jemnými částečkami EA (Emulsion Aggregation)

Obsluhou upravitelná nastavení denzity: zesvětlení/ ztmavení, kontrast, režim úspory toneru

Aktivní registrace obrazu a soutisk při oboustranném tisku, obsluhou nastavitelné parametry bez nutnosti servisního zásahu

Technologie Pass Through Programming vám umožňuje v řadě situací změnit obvyklé odstávky v provoz bez odstávek.

Možný rychlostní upgrade na stávajícím systému - z 200 na 288

Hybrid Jumping Development – technologie bezkontaktního nanášení toneru na přenosový pás, která zajišťuje naprosto výjimečnou kvalitu obrazu 

SmartPress Imaging - poskytuje konzistentně přesné obrazy a precizní registraci

Cyklónové čištění - redukuje opotřebení komponentů a přispívá k delším periodám bezchybného provozu

Trickle Charge Development – technologie, která zajistí smíchání toneru a vývojky v tonerové kazetě, snižuje množství nutného zásahu servisního oddělení pro výměnu vývojky

Produktivita Vysokorychlostní tiskové jednotky poskytují výstup rychlostí až 288 nebo 200 stran za minutu (až 17 280 nebo 12 000 tiskových stran 1/1 za hodinu)
Rozlišení: 4 800 × 600 dpi tisku s polotónovým rastrem 85, 106, 125, 134, 156lpi, znamená dosažení 256 odstínů šedé při maximálním rozlišení lpi.
Zdroje papíru max. 12 zásobníků archů, 1 vstup pro tisk z role
Maximální vstupní zásoba papíru/médií 17 400 archů v zásobnících, 60 000 archů z role, s možností nepřetržitého doplňování za běhu tiskové produkce.
Rozměry papírů/médií

standardní formáty A5, A4, A3, A3++, SRA3

nestandardní formáty papíru až 320 mm x 491 mm, od min. 140 mm x 182 mm

Výstup papírů/médií  až 300 kombinací on-line dokončujícího zpracování
Jednotka základního finišeru BFM, BFM + a BFM DC

Jednotka základního finišeru  pro prostředí produkčního tisku

nabízí sešívání a stohování až 3 000 listů

Jednotka základního finišeru Plus nabízí všechny výhody základního finišeru a navíc boční výstup vám umožňuje integrovat základní inline dokončovací zpracování s dalšími finišery

spolu s jednotkou základního finišeru podporuje samostatné dvojité finišery, které dokáží stohovat až 6 000 listů, a nabízí možnost vyprazdňování finišeru za provozu, čímž zajišťuje vyšší kapacitu tisku bez přerušení lze používat v tandemu, což vám umožňuje dvě základní jednotky finišeru Plus pro ještě větší rozšíření kapacity.

Jednotka základního finišeru DC – Direct Connect: nabízí všechny výhody jednotky základního finišeru Plus a hladce s ním spolupracuje, a navíc přidává výhodu architektury Document Finishing Architecture (DFA), což je vaše brána k alternativním inline finišerům. Jednotka BFM-DC nabízí přímé připojení k finišerům s centrální registrací, jako je jako je jednotka pro páskou vázané knihy a manuály Xerox Tape Binder, zařízení C.P.Bourg (Watkiss) PowerSquare™ 200, CEM DocuConverter™ a další.

Transportní modul dokončovací jednotky Architektura Document Finishing Architecture (DFA) poskytuje rozhraní pro takřka jakékoli volitelné dokončovací zařízení jiných výrobců, které potřebujete, ať již pracujete v prostředí publikačního nebo transakčního tisku.
Naši partneři vám nabízejí ta nejlepší zařízení pro dokončovací zpracování v oboru Nabízíme vám volitelné příslušenství pro dokončovací zpracování, které potřebujete pro profesionální dokončení vašich úloh. Spojujeme zařízení pro tvorbu brožur Xerox SquareFold® s výrobci současných nejlepších dokončovacích zařízení a příslušenství, od zařízení pro tvorbu brožur, zařízení pro lepenou vazbu V2, přes vkladače, stohovače sešívačky, až po zařízení na kroužkovou vazbu a další. To zahrnuje uznávané lídry odvětví, jako jsou společnosti C.P. Bourg, Plockmatic, GBC a jiné.Připojení k finišeru s tvorbou brožur
  RIP server (kontroler systému)
 Xerox FreeFlow®Print Server

Paralelní RIP (k dispozici pro datové toky PDF, PS, VIPP®)

• 2,6GHz dvoujádrový procesor (volitelný druhý dvoujádrový procesor se 4 GB paměti)

• Procesory serverové třídy: – technologie Opteron™ – operační systém Sun Solaris 10

• 19” barevný monitor , USB klávesnice, USB myš

• Volitelné datové toky: – TIFF, Adobe® PostScript® Level 3, PDF, PCL6, IPV6, ASCII, PPML (standardně) – LCDS, IPDS,  VI publisher (volitelně)

• Připojení: – ethernetové rozhraní (10/100BaseT; 1 GB) – IBM Bus and Tag (volitelně) Úložiště

 • Paměť: 4 GB

• Pevný disk: 160 GB SATA

• Jednotka DVD+RW (zápis pouze na disky CD)

• Druhý pevný disk: 1 TB SATA (volitelně)

Ovladače pro odesílání úloh k tisku

• Microsoft Windows® 95 až pro Windows® Vista

• Apple Macintosh® OS 8 až Macintosh® OS X

• Sun Microsystems® Solaris® 2.6, 7.x, 8.x, 9.x, 10.x

• Linux® 2.x

• FreeFlow Print Manager

• Webové uživatelské rozhraní Xerox

Více informací o tomto stroji

Chcete se nás na něco zeptat? Chcete tuto položku koupit nebo získat více informací? Napište nám jednoduše pomocí tohoto formuláře. Tip: nezapomeňte na sebe uvést kontakt abychom se s Vámi mohli v případě potřeby spojit!

Vaše jméno/firma

E-mail nebo telefon

Váš dotaz

Ochrana proti spamu