Barevná - interiérový tisk

Xerox 7142MFP

Jediné velkoformátové barevné zařízení, které umí vše: kopírování, skenování a tisk – to je multifunkční zařízení Xerox 7142MFP

Velkoformátové multifunkční zařízení Xerox® 7142MFP nabízí flexibilitu, produktivitu a kvalitu. Multifunkční zařízení Xerox 7142MFP podporuje workflow černobílého i barevného tisku. Kontroler FreeFlow® Accxes® umožňuje podporu široké škály workflow velkoformátového tisku a současně nabízí osvědčenou produktivitu. Kopírujte a skenujte v rozlišení až 600 dpi při tisku v rozlišení až 1440 × 2880 dpi.

Xerox 7142CAD

42“ vysoce produkční inkoustová tiskárna pro tisk projekčních, architektonických a konstrukčních aplikací barevně i černobíle ve vynikající kvalitě i na běžný papír. Produktivní mód zhotoví formát A1 za 44 sekund. Přímo vestavěný překladač HP-GL a HP-GL/2 datových formátů. Rozlišení tisku od 360 do 1 440 dpi.

Xerox 7142GIS

42“ produkční inkoustová tiskárna pro tisk geodetických, geologických a geografických aplikací s plným barevným krytím, ortofotomap i rastrových plných barevných ploch ve vynikající kvalitě na koutovaná média. Správa barev pomocí ICC profilů garantuje správnou barevnost na různá média. Řídící jednotka tiskárny vybavena verzí PRO, přímý tisk různých datových formátů z prostředí Windows pomocí DaylightRIP (TIFF, JPEG, PDF, EPS, HP-GL a další). Rozlišení tisku od 360 do 1.440 dpi.

Xerox 7142PRO

42“ grafická inkoustová tiskárna pro tisk grafických aplikací, plakátů a reklamní grafiky s plným barevným krytím ve špičkové kvalitě na různá koutovaná média a grafické speciality. Správa barev pomocí ICC profilů garantuje správnou barevnost na různá média. Řídící jednotka tiskárny vybavena verzí PRO s technologií InterWeaving i2, přímý tisk různých datových formátů z prostředí Windows pomocí TopazRIP (TIFF, JPEG, PDF, EPS a další), nebo z prostředí Macintost či Linux pomocí CalderaRIP. Rozlišení tisku od 360 do 2 880 dpi.