Xerox 7142GIS

Xerox 7142GIS

42“ produkční inkoustová tiskárna pro tisk geodetických, geologických a geografických aplikací s plným barevným krytím, ortofotomap i rastrových plných barevných ploch ve vynikající kvalitě na koutovaná média. Správa barev pomocí ICC profilů garantuje správnou barevnost na různá média. Řídící jednotka tiskárny vybavena verzí PRO, přímý tisk různých datových formátů z prostředí Windows pomocí DaylightRIP (TIFF, JPEG, PDF, EPS, HP-GL a další). Rozlišení tisku od 360 do 1.440 dpi.

Vynikající kvalita. Aplikace GIS s vysokým rozlišením a přesně.

42“ produkční inkoustová tiskárna pro tisk geodetických, geologických a geografických aplikací s plným barevným krytím, ortofotomap i rastrových plných barevných ploch ve vynikající kvalitě na koutovaná média. Správa barev pomocí ICC profilů garantuje správnou barevnost na různá média. Řídící jednotka tiskárny vybavena verzí PRO, přímý tisk různých datových formátů z prostředí Windows pomocí DaylightRIP (TIFF, JPEG, PDF, EPS, HP-GL a další). Rozlišení tisku od 360 do 1 440 dpi.

Více informací o tomto stroji

Chcete se nás na něco zeptat? Chcete tuto položku koupit nebo získat více informací? Napište nám jednoduše pomocí tohoto formuláře. Tip: nezapomeňte na sebe uvést kontakt abychom se s Vámi mohli v případě potřeby spojit!

Vaše jméno/firma

E-mail nebo telefon

Váš dotaz

Ochrana proti spamu