Xerox 7142MFP

Xerox 7142MFP

Barevné kopírování, skenování a tisk ve velkém formátu

Velkoformátové multifunkční zařízení Xerox® 7142 nabízí barevné i černobílé skenování, kopírování a tisk. Díky tomu máte řešení pro vše, o co vás vaši zákazníci žádají.

Trh v oblasti CAD podporující architektonické, technické a stavební firmy se posouvá k většímu využití barev v elektronické i papírové dokumentaci. Schopnost použít barvy ke zvýraznění a jasné identifikaci konkrétních podrobností v projektech a dokumentech se stává normou. 

Díky velkoformátovému zařízení Xerox® 7142 si můžete jisti, že vaše společnost rychle a snadno splní požadavky vašich zákazníků spojené s těmito workflow zaměřenými na barevné dokumenty aplikací CAD. Spojením řešení skenování Xerox® 7740, tiskárny Xerox 7142 a kontroleru FreeFlow® Accxes® získáváte výkonné řešení splňující veškeré požadavky vašich workflow černobílého i barevného velkoformátového tisku.

Více informací o tomto stroji

Chcete se nás na něco zeptat? Chcete tuto položku koupit nebo získat více informací? Napište nám jednoduše pomocí tohoto formuláře. Tip: nezapomeňte na sebe uvést kontakt abychom se s Vámi mohli v případě potřeby spojit!

Vaše jméno/firma

E-mail nebo telefon

Váš dotaz

Ochrana proti spamu