Barevná - sublimační tisk

Xerox 7142TEX

Sublimační barevná velkoformátová tiskárna pro přímý potisk textilu, případně transferového papíru. Vysoce kvalitní, odolná a nezávadná barviva garantují extrémní životnost, potištěný a sublimovaný textil lze běžně prát a žehlit. Díky přímému potisku odpadá nutnost používat přenosový papír, barvy jsou sytější s výraznými detaily. Vhodné pro speciální aplikace jako je výroba vlajek, reklamních závěsů, sportovního oblečení (dresy), zakázkové potahové látky a bytový textil, ubrusy, deštníky a další. Transfer lze realizovat i na další materiály - karton, dřevěné desky, hliníkové panely apod. 

Xerox 8164TEX

64" sublimační barevná velkoformátová tiskárna pro přímý potisk textilu, případně transferového papíru. Vysoce kvalitní, odolná a nezávadná barviva garantují extrémní životnost, potištěný a sublimovaný textil lze běžně prát a žehlit. Díky přímému potisku odpadá nutnost používat přenosový papír, barvy jsou sytější s výraznými detaily. Vhodné pro speciální aplikace jako je výroba vlajek, reklamních závěsů, sportovního oblečení (dresy), zakázkové potahové látky a bytový textil, ubrusy, deštníky a další. Transfer lze realizovat i na další materiály - karton, dřevěné desky, hliníkové panely apod.

Xerox TexCooker

Systém pro finalizaci sublimačního procesu pro přímý potisk textilu. Patentovaný beztlakový přenos garantuje vysokou kvalitu i produkci pro různé typy textilií. Jednoduchý, plně automatický proces, nevyžaduje transferový papír, může být použit pro textilie na bázi PE i pro sublimační proces na bavlněné materiály. Fixační jednotka umožňuje přímé propojení se sublimační tiskárnou v In-line režimu, nebo pracuje samostatně Off-line. Řízení tahu textilie motorem, 6 topných elementů, elektronický válec a řízení PID sensory. 
Modely jsou dostupné v různém provedení šíří - od 44" (1,12 m) až do šíře 125" (3,18 m) s počtem 6, 9 nebo 12 topných elementů. Systém je vybaven kompresorem a výkonnou filtrační jednotkou s pětinásobným filtrem pro eliminaci pachů, par i mikročástic. Nastavení a řízení teplot, rychlosti a zdvihu se provádí z ovládacího panelu.