Xerox TexCooker

Xerox TexCooker

Systém pro finalizaci sublimačního procesu pro přímý potisk textilu. Patentovaný beztlakový přenos garantuje vysokou kvalitu i produkci pro různé typy textilií. Jednoduchý, plně automatický proces, nevyžaduje transferový papír, může být použit pro textilie na bázi PE i pro sublimační proces na bavlněné materiály. Fixační jednotka umožňuje přímé propojení se sublimační tiskárnou v In-line režimu, nebo pracuje samostatně Off-line. Řízení tahu textilie motorem, 6 topných elementů, elektronický válec a řízení PID sensory. 
Modely jsou dostupné v různém provedení šíří - od 44" (1,12 m) až do šíře 125" (3,18 m) s počtem 6, 9 nebo 12 topných elementů. Systém je vybaven kompresorem a výkonnou filtrační jednotkou s pětinásobným filtrem pro eliminaci pachů, par i mikročástic. Nastavení a řízení teplot, rychlosti a zdvihu se provádí z ovládacího panelu. 

Více informací o tomto stroji

Chcete se nás na něco zeptat? Chcete tuto položku koupit nebo získat více informací? Napište nám jednoduše pomocí tohoto formuláře. Tip: nezapomeňte na sebe uvést kontakt abychom se s Vámi mohli v případě potřeby spojit!

Vaše jméno/firma

E-mail nebo telefon

Váš dotaz

Ochrana proti spamu