Xerox 6279 Multi FreeFlow

Xerox 6279 Multi FreeFlow

NOVINKA!  Velkoformátová LED digitální kopírka, tiskárna a plnobarevný integrovaný skener , moderní monokomponentní technologie, nová generace Micro toneru, 600 x 600 dpi, produkční mód 9 A1 formátů za minutu, možnost konfigurace 2 nebo 4 automatické role, 2 zásobníky na archy s kapacitou 525 listů A2+ pro každý, maximální velikost výstupu 914 mm x 30 m, velký plnobarevný dotykový ovladací LCD panel. Integrovaný barevný skener vybaven CMOS řádkovým snímačem bez kalibrací a předskenování. Skenování CALS a 24bit barevně TIFF a PDF multi nebo single page a JPEG.
Vhodné pro firmy a společnosti se středním až vyšším objemem tisků a kopií, velké projekční kanceláře a především provozovatele kopírovacích center s vysokými nároky na výkon při excelentní kvalitě a požadavkem na minimální provozní prostor.

Více informací o tomto stroji

Chcete se nás na něco zeptat? Chcete tuto položku koupit nebo získat více informací? Napište nám jednoduše pomocí tohoto formuláře. Tip: nezapomeňte na sebe uvést kontakt abychom se s Vámi mohli v případě potřeby spojit!

Vaše jméno/firma

E-mail nebo telefon

Váš dotaz

Ochrana proti spamu