Černobílá - vysoký objem

Xerox 6622 FreeFlow Printer

NOVINKA! Velkoformátová výkonná tonerová tiskárna s hardwarovým rozlišením 1.800 x 600 dpi, moderní monokomponentní technologie, nová generace Micro toneru, produkční mód 22 A1 formátů za minutu. Standardně 4 automatické role a podavač až listů 50 formátů A2, možnost výměny rolí za provozu, maximální velikost výstupu 914 mm x 50 m. Ovládání pomocí 15" plnobarevného dotykového LCD panelu, digitální zobrazení množství médií na každé z rolí, zobrazení množství toneru, uživatelské konfigurace. 
Vhodné pro firmy a společnosti s vyšším středním až vysokým objemem tisků, nebo pro společnosti, kde je klíčové produkovat tisk v nárazových objemech a krátkém čase, velké projekční kanceláře nebo centrální tisková centra.

Xerox 6622 FreeFlow MF

NOVINKA! Velkoformátový výkonný tonerový multifunkční systém s hardwarovým rozlišením tisku a kopírování 1.800 x 600 dpi a barevným skenováním 600 x 600 dpi, moderní monokomponentní technologie, nová generace Micro toneru, produkční mód 22 A1 formátů za minutu. Standardně 4 automatické role a podavač až listů 50 formátů A2, možnost výměny rolí za provozu, maximální velikost výstupu 914 mm x 50 m. Ovládání pomocí 15" plnobarevného dotykového LCD panelu, digitální zobrazení množství médií na každé z rolí, zobrazení množství toneru, uživatelské konfigurace. Integrovaný barevný skener s technologií CIS, tloušťka snímání až 13 mm, možnost barevného kopírování na vzdálené tiskárny.
Vhodné pro firmy a společnosti s vyšším středním až vysokým objemem tisků, kopií a skenování, nebo pro společnosti, kde je klíčové produkovat tisk a kopie v nárazových objemech a krátkém čase, velké projekční kanceláře nebo centrální tisková centra.