O společnosti

Společnost SPIN SERVIS s r.o., byla založena v roce 1999 jako servisní organizace původní obchodní firmy SPIN, spol. s r.o. Ta byla založena v roce 1991 s cílem prodeje a servisu kopírek tiskáren a původně i faxů značky XEROX. V době založení šlo o analogové kopírovací přístroje, které nešlo integrovat do počítačových sítí – což je dnes už nepředstavitelné. S příchodem digitálních kopírovacích strojů, které již postupně bylo možno začlenit do IT sítí a využívat je jako tiskárny, prošla firma SPIN reorganizací a postupně na firmu SPIN SERVIS převedla servisní a následně i obchodní činnosti.

V roce 2009 byla celková reorganizace dokončena tím, že SPIN SERVIS odkoupil původní zakládající firmu SPIN a ta se stala jeho dceřinou společností a dodnes poskytuje služby Kopycentra.

Druhou dceřinou společností se v roce 2019 stala firma Computer MCL, zaměřená na tiskové služby v oblasti fotoproduktů a výrobu CD/DVD.

Vize

Aktivity samotné mateřské společnosti SPIN SERVIS jsou zaměřeny na prodej a servis tiskových technologií a to ve dvou hlavních oblastech:

  • Tiskové zařízení a celá řešení pro kanceláře (v mnoha sektorech)
  • Produkční tiskové stroje pro výrobu malonákladových zakázek v komerčních tiskárnách a grafických studiích

Naším cílem je kvalitní dlouhodobé partnerství s našimi zákazníky, ve kterém poskytneme zákazníkům poradenství, dodávku, servis a kompletní podporu ve všech oblastech tisku.

Máme na paměti, že i naši zákazníci se převážně potřebují zaměřit na aktivity směrem k jejich zákazníkům (či interním uživatelům) a vlastní tiskové potřeby za ně vyřešíme my a uvolníme tak jejich kapacity.

Mise

Vzhledem k postupné digitalizaci agend jednotlivých firem, bank, úřadů nabývá na důležitosti kromě tisku i oblast skenování a aplikace pro práci s digitálními dokumenty. I tuto oblast pokrývá firma XEROX a my jsme připraveni zákazníkům doporučit, nastavit a implementovat ty z dostupných aplikací, které by zákazníkům pomohly.

Více o společnosti

S ohledem na vývoj tiskových technologií na trhu firma SPIN SERVIS rozšiřuje řady svých dodavatelů tiskových technologií – v roce 2021 se SPIN SERVIS stal v oblasti produkčních strojů partnerem firmy KYOCERA v roce 2023 partnerem firmy FUJI FILM.

Ozvěte se nám!

SPIN Servis s. r. o., Provozovna: Křenová 52, 602 00 Brno

Tel.: +420 531 01 2222

E-mail: obchod@spinservis.cz

DIČ: CZ25583735

Pondělí – pátek: 8:00 – 16:30