Nuvera 100/120/144 EA Production System

Nuvera 100/120/144 EA Production System

Představte se v tom nejlepším světle

S produkčním systémem Xerox Nuvera® 100/120/144 EA můžete očekávat výjimečný výstup a dobrou návratnost investice u každé aplikace, kterou vytvoříte. Nabízí všechny funkce, které potřebujete pro profesionální dokončení každé úlohy: vynikající kvalitu černobílého tisku, tři vysoce efektivní rychlosti (100, 120 a 144 stran za minutu), výkon, produktivitu, modularitu a široké možnosti volitelného dokončovacího zpracování.

Multimediální prezentace v ENG

 

Konfigurátor systému v ENG

Možnosti systému produkční tisk čb (1/1)
Zatížitelnost systému

Kategorie produkce: STŘEDNÍ OBJEMY

max. měsíční objem na tiskovou jednotku 4 300 000 tiskových stran

doporučené průměrné měsíční zatížení 100 000-2 mil tiskových stran

Technologie

Modulárně lze systém v budoucnu rozšiřovat na přání zákazníka - ochrana investice.

Inovativní EA toner pro vysokou kvalitu tisku na zařízení Xerox Nuvera® je klíčovým faktorem toner s jemnými částečkami EA (Emulsion Aggregation)

Obsluhou upravitelná nastavení denzity: zesvětlení/ ztmavení, kontrast, režim úspory toneru

Aktivní registrace obrazu a soutisk při oboustranném tisku, obsluhou nastavitelné parametry bez nutnosti servisního zásahu

Možný rychlostní upgrade na stávajícím systému - z 100 na 120 nebo 144

Hybrid Jumping Development – technologie bezkontaktního nanášení toneru na přenosový pás, která zajišťuje naprosto výjimečnou kvalitu obrazu

SmartPress Imaging - poskytuje konzistentně přesné obrazy a precizní registraci

Cyklónové čištění - redukuje opotřebení komponentů a přispívá k delším periodám bezchybného provozu

Trickle Charge Development – technologie, která zajistí smíchání toneru a vývojky v tonerové kazetě, snižuje množství nutného zásahu servisního oddělení pro výměnu vývojky

Produktivita Vysokorychlostní tiskové jednotky poskytují výstup rychlostí až 144, 120 nebo 100 stran za minutu (až 8 640, 7 200 nebo 6 000 tiskových stran 1/1 za hodinu)
Rozlišení: 4800 × 600 dpi tisku s polotónovým rastrem 85, 106, 125, 134, 156lpi, znamená dosažení 256 odstínů šedé při maximálním rozlišení lpi.
Zdroje papíru max. 12 zásobníků archů, 1 vstup pro tisk z role
Maximální vstupní zásoba papíru/médií 17 400 archů v zásobnících, 60 000 archů z role, s možností nepřetržitého doplňování za běhu tiskové produkce.
Rozměry papírů/médií

standardní formáty A5, A4, A3, A3++, SRA3

nestandardní formáty papíru až 320 mm x 470 mm, od min. 140 mm x 182 mm

Výstup papírů/médií až 300 kombinací on-line dokončujícího zpracování
Profesionální multifunkční finišer MFF a MFF+

pro prostředí se středními objemy, umožňuje stohování, sešívání, skládání a tvorbu brožur V1;

MFF+ nabízí všechny výhody základní dokončovací jednotka MFF a navíc

• děrování 2 nebo 4 otvorů pro šanony a kroužkové zakladače 

• prokládání barevných obálek s kapacitou 200 listů pro zvýšení hodnoty dokumentů za zlomek ceny barevného tisku

Jednotka základního finišeru BFM, BFM + a BFM DC

Jednotka základního finišeru pro prostředí produkčního tisku

nabízí sešívání a stohování až 3 000 listů

Jednotka základního finišeru Plus nabízí všechny výhody základního finišeru a navíc boční výstup vám umožňuje integrovat základní inline dokončovací zpracování s dalšími finišery

spolu s jednotkou základního finišeru podporuje samostatné dvojité finišery, které dokáží stohovat až 6 000 listů, a nabízí možnost vyprazdňování finišeru za provozu, čímž zajišťuje vyšší kapacitu tisku bez přerušení lze používat v tandemu, což vám umožňuje dvě základní jednotky finišeru Plus pro ještě větší rozšíření kapacity.

Jednotka základního finišeru DC – Direct Connect: nabízí všechny výhody jednotky základního finišeru Plus a hladce s ním spolupracuje, a navíc přidává výhodu architektury Document Finishing Architecture (DFA), což je vaše brána k alternativním inline finišerům. Jednotka BFM-DC nabízí přímé připojení k finišerům s centrální registrací, jako je jako je jednotka pro páskou vázané knihy a manuály Xerox Tape Binder, zařízení C.P.Bourg (Watkiss) PowerSquare™ 200, CEM DocuConverter™ a další.

Transportní modul dokončovací jednotky Architektura Document Finishing Architecture (DFA) poskytuje rozhraní pro takřka jakékoli volitelné dokončovací zařízení jiných výrobců, které potřebujete, ať již pracujete v prostředí publikačního nebo transakčního tisku.
Naši partneři vám nabízejí ta nejlepší zařízení pro dokončovací zpracování v oboru Nabízíme vám volitelné příslušenství pro dokončovací zpracování, které potřebujete pro profesionální dokončení vašich úloh. Spojujeme zařízení pro tvorbu brožur Xerox SquareFold® s výrobci současných nejlepších dokončovacích zařízení a příslušenství, od zařízení pro tvorbu brožur, zařízení pro lepenou vazbu V2, přes vkladače, stohovače sešívačky, až po zařízení na kroužkovou vazbu a další. To zahrnuje uznávané lídry odvětví, jako jsou společnosti C.P. Bourg, Plockmatic, GBC a jiné.Připojení k finišeru s tvorbou brožur
  RIP server (kontroler systému)

Více informací o tomto stroji

Chcete se nás na něco zeptat? Chcete tuto položku koupit nebo získat více informací? Napište nám jednoduše pomocí tohoto formuláře. Tip: nezapomeňte na sebe uvést kontakt abychom se s Vámi mohli v případě potřeby spojit!

Vaše jméno/firma

E-mail nebo telefon

Váš dotaz

Ochrana proti spamu