WorkCentre 74xx, 7400

Multifunkce Xerox WorkCentre 7400

Společnost Xerox uvádí novou řadu multifunkčních zařízení, které ocení zejména firmy, jež chtějí co nejvíce využít své investice do IT. Řada Xerox WorkCentre 7400 přichází s nejvyšší kvalitou barev a funkcemi, šetřícími náklady, spotřebu energie i prostory. Výjimečné vlastnosti tohoto modelu jsou založeny na zcela nové generaci LED osvitu v xerografickém procesu pod názvem HiQ LED. Tuto technologii vyvinula společnost Xerox (Fuji-Xerox) ve spolupráci s japonským producentem optického skla a optických prvků Nippon Electric Glass.

Společnost Xerox uvádí novou řadu multifunkčních zařízení, které ocení zejména firmy, jež chtějí co nejvíce využít své investice do IT. Řada Xerox WorkCentre 7400 přichází s nejvyšší kvalitou barev a funkcemi, šetřícími náklady, spotřebu energie i prostory. Výjimečné vlastnosti tohoto modelu jsou založeny na zcela nové generaci LED osvitu v xerografickém procesu pod názvem HiQ LED. Tuto technologii vyvinula společnost Xerox (Fuji-Xerox) ve spolupráci s japonským producentem optického skla a optických prvků Nippon Electric Glass.

Specifikace


 

Podávání médií
Rozměry papíru Dvě kazety (z toho jedna do A3, jedna do SRA3) a boční podavač do SRA3, volitelně další dvě kazety do SRA3 nebo vysokokapacitní podavač 2 x A4 , volitelně boční podavač 2.000 A4
Gramáž 70 až 255 g/m2 (přídavný podavač na 2000 A4 pouze do 220 g/m2)
Standardní kapacita vstupu (listů) 2.180 (4 x 520 + 100) nebo 3.140 (520 + 520 + 100 + 2.000)
Maximální kapacita vstupu (listů) 5.140 listů s externím přídavným podavačem
Standardní kapacita výstupů (listů) 500 listů dolní centrální výstup, 500 listů horní centrální výstup, 100 listů boční výstup face-up. Celkový počet výstupů ve standardní konfiguraci = 3
Max. kapacita výstupu (listů) 1.100 listů (500 + 500 + 100), s externím finišerem LX 1.600 listů (1.000 + 500 + 100), s interním finišerem 600 listů (500 + 100) (interní finišer snižuje kapacitu a počet výstupních přihrádek ) s profesionálním finišerem až 2.10 listů
Podavač originálů 75 listů
Max. pracovní cyklus špičkově (jednorázově) až do 100.000 stran za měsíc, doporučeno pravidelně do 30.000 stran měsíčně v libovolném poměru čb a barevných stran
Možnosti kopírování
Rozlišení (dpi) 600 x 600 dpi
Paměť EPCM, sdílená virtuální paměť na harddisku
Hard Disk Minimálně 40 GB
Zvětšení/ zmenšení 25 až 400% (1% v přírůstcích)
Max. počet kopií až 999
Možnosti tisku - síťové připojení (standardní výbava)
Procesor 667 MHz PowerPC
Paměť 1,5 GB std.
Tiskové rozlišení (dpi) max. 1.200 x 1.200 dpi
Tiskové jazyky (Jazyk pro popis stránky) PCL5c, PCL6, volitelně original Adobe PostScript 3
Podporované OS MS Windows 2000, XP, Vista 32 / 64 bit, 2003 Server 32 / 64 bit
Hard Disk 40 GB
Připojení 10Base-T/100Base-TX, USB 2.0, volitelně externí Xerox WiFi 802.11 adapter a paralelní port
Sledování nákladů a zabezpečení
Interní auditron Jednoduchý tiskový a kopírovací auditron
Xerox Standard Accounting (XSA) Nástroj pro řízení přístupu ke kopírování, tisku, skenování a faxování, výstup do CSV souboru, management přes webové rozhraní
Network Accounting (volitelně) možnost konektivity do serverových aplikací třetích výrobců (Equitrack EIP, Y-Soft EIP embedované terminály)
Foreign Interface Device (FDI) (volitelně) Hardwarový port pro připojení externích kontrolních prostředků (např. Equitrack nebo Ysoft SafeQ externí terminály)
Fax (volitelné)
Funkce faxu Jedna nebo 3 linky. Walk-up fax, LAN fax, Internet fax
Rychlost modemu 33.6 Kbps
Komprese dat Super G3/JBIG, MH/MR/MMR
Skenování (volitelné)
Typ Skenování do emailu (s LDAP), Sken na Server (FTP / SMB), volitelné skenování na plochu (s doplňkovým softwarem Scan To Desktop)
Rychlost Až 50 ipm čb, jednobitově nebo ve stupních šedé (A4, 200 dpi) nebo až 45 ppm barevně
Typy souborů TIFF, JPG, PDF, XPS. Skenování do prohledávatelného formátu S-PDF (také prohledávatelné formáty XPS a PDT/A) s plnou podporou češtiny a dalších východoevropských jazyků. Inteligentní komprese MRC poskytující rekordně malé soubory při zachování vynikající čitelnosti
Dokončování - finišing (volitelné)
Typ Interní finišer se sešíváním 50 listů v jednom rohu, kapacita výstupu 500 listů.
Eterní kancelářský finišer LX se sešíváním až 50 listů ve 3 pozicích, kapacita stohování 1.000 listů. Možnost rozšíření o děrování 2 / 4 díry a sešívač brožur (Booklet stapler / creaser)
Profesionální finišer s děrováním 2 / 4 díry, sešíváním v různých pozicích (50 listů) a vazbou brožur (sešití a přehyb)

Revoluční HiQ LED technologie = vynikající kvalita tisku a mimořádná spolehlivost

 

Řada, která obsahuje modely WorkCentre 7425/7428/7435, přináší rekordní fyzické rozlišení v oblasti LED tisku a to 1.200 x 2.400 dpi. To je umožněno dvojnásobnou hustotou HiQ-LED diod oproti konkurenčním řešením.

 

Technologie HiQ LED (High Quality LED), se od klasické LED technologie dále odlišuje mikročočkovým optickým elementem a patentovaným HiQ čipem, který celý proces řídí. Každá z téměř 43.800 LED diod disponuje vlastním kalibračním senzorem který kontroluje její svítivost a v případě potřeby zajistí prostřednictvím HiQ čipu příslušnou korekci. To vedlo k odstranění problémů klasické LED technologie, jako je hrubý rastr, nízké rozlišení a proužkování, které je způsobené nestejnoměrnou svítivostí, malou hustotou a stárnutím LED diod. Zachovány a dále posíleny jsou všechny výhody jako je prostorová nenáročnost, levnější provoz a jednodušší servis. Výsledkem je zcela nový produkt poskytující špičkovou kvalitu tisku, srovnatelnou nebo lepší než na současných laserových systémech, a přitom je nenáročný na prostor a minimáně zatěžuje životní prostředí.

 

Tonery Emulsion Aggregate High Grade (EA-HG), obsahující menší a konzistentnější částečky s vyšší pigmentací, zaručují ostré výstupy s vynikajícím podáním barevných přechodů a přesnými tenkými linkami.

 

Funkce které podpoří vaši práci:

 

Skenování

 

Stroje řady WorkCentre 7400 umožňují skenovat do e-mailu, faxu a síťového adresáře. Výstup je možný mimo jiné formáty i do souborů PDF a PDF/A včetně prohledávatelného textu s podporou češtiny a řady dalších jazyků. Integrovaný OCR engine Omnipage Pro 15 dosahuje rekordní úspěšnosti rozpoznání textu přes 97%. Patentovaná technologie inteligentní komprese souborů Xerox Mixed Raster Content poskytuje minimální velikost souboru při zachování maximální čitelnosti. Výsledkem jsou soubory až několikanásobně menší než jaké získáte z konkurenčních zařízení.

 

Priorita tiskové úlohy (PrintAround)

 

Další výrazné navýšení již tak mimořádné produktivity řady WorkCentre 7400 přináší funkce Print Around, díky níž v případě pozastavení jedné úlohy kvůli nedostatku zdrojů (například požadavek na speciální papír nebo formát), další úlohy pokračují v tisku. Nedojde tak z zablokování tiskové fronty úlohou která z jakéhokoli důvodu nemůže být vyřízena, pokud existují úlohy které vyřízeny být mohou.

 

Externí tiskový řadič EFI Fiery

 

Volitelný externí tiskový řadič EFI Fiery System 10e přináší profesionální nástroje pro správu barev, management tiskové fronty a další nástroje požadované v oblasti grafického tisku a tisku na zakázku. Příkladem může být podpora zpracování variabilních dat, volitelný modul pro vyřazení tiskovin do vazby, definice uživatelských barev „SpotOn“ a systém „hot folders“. Tyto doplňky jsou dodávány jako volitalné příslušenství.

 

Špičkový servis a nízké provozní náklady

  • Očekáváte od dodavatele vašeho multifunkčního zařízení čtyřletou záruku zahrnující i běžné opotřebení a požadujete šestihodinovou reakční dobu s garancí poskytnutí náhradního zařízení?
  • Chcete atraktivní cenu za výtisk která se nebude měnit v závislosti na pokrytí?
  • Požadujete bezplatnou dopravu spotřebniho materiálu k vám a odvoz použitých dílů k ekologickému zpracování?

Pak je koncept Xerox FSMA určen právě pro vás. Flexibilní tarifu pro kancelářské prostředí volitelné servisní smlouvy Xerox FSMA zohledňuje všechny uvedené parametry. Jedná se o premiéru v oblasti barevných multifunkcí Xerox. Tento tarif přináší klesající cenu barevného tisku v závislosti na dosaženém objemu a uživatel dále benefituje na čtvrtletní fakturaci. Plné servisní zabezpečení garantuje komplexní péči o stroj včetně dodávek spotřebního materiálu a likvidace použitých dílů po celou dobu trvání kontraktu, typicky 4 roky.

 

Platforma EIP – neomezené možnosti

 

Zcela nový systém uživatelského rozhraní EIP (Extensible Interface Platform) nabízí možnost zobrazovat na displeji stroje stroje uživatelské aplikace (napsané v jazyce HTML a běžící na aplikačním serveru) a ovládat jejich chod. Velmi zjednodušeně lze přirovnat celý systém EIP ke zjednodušené formě internetového prohlížeče. Tento systém nabízí naprosto interaktivní komunikaci stroje a uživatelského software s obsluhou. Možnosti jsou téměř neomezené: Zobrazujte uživatelská hlášení, stahujte a tiskněte PDF soubory z dokumentových serverů, skenujte s maximálním komfortem, vyvíjejte své vlastní aplikace. Vývojové prostředí pro EIP včetně simulátoru displeje stroje je zdarma dostupné po registraci na www.xerx.com. Existuje samozřejmě celá řada hotových aplikací využívajících platformu EIP jako například ScanFlow Store, Equitrack, SafeQ EIP terminál, DocuShare a podobně. Do stroje není třeba nic doinstalovávat a pravidelně updatovat, aplikace běží na serveru.

 

Nejlepší servisní zabezpečení

 

Požadujete čtyřletou záruku která by pokryla i běžné opotřebení? Vyžaduje vaše provozní vytížení šestihodinovou reakční dobu? Chcete se zbavit starostí s objednáváním spotřebního materiálu, likvidací spotřebovaných dílů a navíc platit za služby čtvrtletně? Se servisní smlouvou Xerox FSMA máte vše pod kontrolou a bez zvláštních poplatků a paušálů.

Služba Výhody
Rozsah servisní podpory (SLA) Mnohem vyšší úroveň služby než poskytuje standardní záruka. Až 4 roky kompletní péče o stroj. Včetně spotřebního materiálu a dílů podléhajících pravidelné výměně. Reakční doba do 6 pracovních hodin od nahlášení na Wellcome Centrum.
Doprava materiálu Doprava nového a likvidace použitého materiálu zdarma.
Hotline Podpora po telefonu, Xerox Welcome Centrum
Rychlá odezva po nahlášení závady Servisní dispečink vám nahlásí čas příjezdu technika, obvykle do 6 pracovních hodin
Softwarové upgrady zdarma Upgrady vlastností zařízení pomocí nových firmware zdarma

Výkon

Parametr / typ stroje 7425 7428 7435
Rychlost – A4 (str/min) čb / barevně 20 / 25 28 / 28 35 / 35
Rychlost – A3 (str/min) čb / barevně 11 / 14 16 / 16 20 / 20
Rychlost – skenování A4 200 dpi (str/min) čb / bar. 50 / 45 50 / 45 50 / 45
Výstup první kopie (sekund) čb / bar. 6,7 / 8,7 5,0 / 6,4 5,0 / 6,4

Více informací o tomto stroji

Chcete se nás na něco zeptat? Chcete tuto položku koupit nebo získat více informací? Napište nám jednoduše pomocí tohoto formuláře. Tip: nezapomeňte na sebe uvést kontakt abychom se s Vámi mohli v případě potřeby spojit!

Vaše jméno/firma

E-mail nebo telefon

Váš dotaz

Ochrana proti spamu