spinservis.cz / Kancelářské přístroje / Modely s ukončeným prodejem

Modely s ukončeným prodejem

LCD monitory Xerox

LCD monitory

Phaser 6110

Logo Dobrá koupě časopisu Computer

Barevná laserová tiskárna XEROX Phaser 6110 formátu A4 je kvalitní a dostupná atlernativa k tiskárnám inkoustovým. Díky jedněm z nejnižších nároků na prostor v této třídě přináší toto snadno ovladatelné zařízení možnost barevného tisku a duševní klid, který je zaručen díky spolehlivosti značky Xerox.

Phaser 6130

Barevná laserová tiskárna XEROX Phaser 6130 je je určená pro zákazníky zvažující přechod od inkoustové technologie nebo pro uživatele černobílých laserových tiskáren s potřebou barevného tisku. Velmi tichý provoz umožňuje umístit tiskárnu blízko pracoviště.

Phaser 6180

Logo Víťaz testu PC Revue

Barevná laserová tiskárna XEROX Phaser 6180 je špička mezi rychlými, cenově dostupnými a snadno ovladatelnými tiskárnami a přináší kvalitní tisk pro menší a střední pracovní skupiny. Pracujte pilně a tiskněte s lehkostí.

Phaser 8860

947-

Xerox Phaser 8860 je první barevnou tiskárnou, která obsahuje novou generaci technologie tuhého inkoustu od společnosti Xerox. Po téměř pěti letech byla vyvinuta nová směs tuhého inkoustu s mnohem vyšší výtěžností než kdykoliv předtím. Při porovnání nákladů na zařízení a inkoust je tisk na tiskárně Phaser 8860 několikanásobně levnější než na srovnatelné laserové tiskárně od jiných výrobců.
Díky 3-úrovňovému účtování budete mít o svých nákladech perfektní přehled.

Phaser 7760

Logo Lízněte si Xerox

Tiskárna XEROX Phaser 7760 je barevná laserová tiskárna formátu SRA3 nabízející vysokou kvalitu tisku a věrnou reprodukci barev. Vlastnosti které jsou jinde dodávané volitelně jsou u tohoto zařízení standardem – síťové připojení, duplexní jednotka, originál Adobe® Postscript® 3™, účtování úloh a kalibrace barev. Možnost tisku na média gramáže až 255 g/m2 a 800 MHz procesor řadí tuto tiskárnu na přední místo ve své kategorii profesionálního tisku.

Phaser 3117

Logo Best Of Test časopisu světhardware.cz

Osobní černobílá laserová tiskárna Phaser 3117 je určena pro rychlý a flexibilní tisk jednotlivců. Tato tiskárna je ideální volbou pro uživatele vyžadující kvalitní tisk kancelářských aplikací.

Phaser 3124

Osobní černobílá laserová tiskárna Phaser 3124 je určena pro rychlý a flexibilní tisk jednotlivců. Tato tiskárna je ideální volbou pro uživatele vyžadující kvalitní tisk kancelářských aplikací.

Phaser 3125

Osobní černobílá laserová tiskárna Phaser 3125 je určena pro rychlý a flexibilní tisk jednotlivců. Tato tiskárna je ideální volbou pro uživatele vyžadující kvalitní tisk kancelářských aplikací.

Phaser 4510

1288-

Nejproduktivnější černobílá laserová tiskárna formátu A4 XEROX Phaser 4510 je skutečný kancelářský specialista. Tato tiskárna je navržena a vyrobena s použitím menšího množství pohyblivých komponent, které se mohou opotřebovat, a spotřebního materiálu, který se musí měnit.